Alanya Firma Rehberi
Çığırtkanlık Timleri Kuruluyor 17/03/2015

Çığırtkanlık Timleri Kuruluyor

Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven Başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonunda 2015 Turizm sezonu hazırlıklarını içeren bir toplantı yapıldı

Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven Başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonunda 2015 Turizm sezonu hazırlıklarını içeren bir toplantı yapıldı. Toplantıya Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel,  Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka, İlçe Jandarma Komutanı Alper Çetinkaya, ALTİD Başkanı Burhan Sili ve ALTAV adına Kerim Kılınç katıldı.

Çığırtkanlık ile etkin mücadele edileceğini belirten Tanrıseven, "Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı,  Sivil Toplum Kuruluşları  ve kolluk birimlerimizce sıkı bir denetim yapılarak turistleri rahatsız edenlerle etkin bir mücadele edeceğiz. Bununla ilgili timler kuruyoruz, kurallara uymayanlar bunun yaptırımlarına katlanacaklar” dedi.

Rusya’daki ruble krizi nedeniyle yaşanan daralma konusunda paniğe gerek olmadığını ifade eden Tanrıseven, "Yeni turizm sezonundan umutluyuz Başbakanımız ve Dışişleri Bakanımızda turizm sezonu ile ilgili açıklamaları oldu. Hükümetimizin de destekleri ile inşallah iyi bir turizm sezonu geçiririz” şeklinde konuştu. 

Bu haber 1778 kez okundu.
Ekonomi Kategorisindeki Son Haberler
Facebook Yorumları