Alanya Firma Rehberi
Şekerbank'tan Alanya turizmcisine Destek 26/12/2014

Şekerbank'tan  Alanya turizmcisine Destek

Şekerbank’tan 60 ay vadeli yatırım kredisi müjdesi geldi.

Şekerbank, turizm sektörüne yönelik ‘Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi’ni tanıtmak için Banana Beach Club’da yemek verdi. Düzenlenen yemeğe, Şekerbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, Şekerbank Baş Ekonomisti Ozan Çağrı Gazitürk, Şekerbank Akdeniz Bölge Müdürü Mustafa Özer, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili, dernek, oda ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle birlikte turizmciler katıldı.

''SEZONA HAZIRLIK DESTEĞİ”

Destek paketinin anlatıldığı konuşmaların yapıldığı programda şu bilgilere yer verildi: “Hem turizm sektöründe faaliyette bulunan hem de turizm sektörüyle dolaylı olarak işbirliği içerisinde olan işletmelere özel hazırlanan destek paketi, yerel ihtiyaçlara özel geliştirilmiş bankacılık ürünlerini ve indirimleri kapsıyor. İlk altı ay ödemesiz dönem içeren 60 ay vadeli yatırım kredileri, elektrik giderlerinde indirim, bir yıl ön ödemesiz teknik danışman destekli yalıtım kredileri, geniş kapsamlı sigorta hizmeti ve ücretsiz web sayfası kurma imkanı, destek paketinin öne çıkan özelliklerinden bazılarını oluşturuyor.

“FİNANSMAN DESTEĞİ SAĞLAYACAK”

Anadolu’da yaygın şube ağı bulunan Şekerbank, ‘Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi’nden çok daha fazla işletmenin faydalanması için yedi ayrı turizm yöresinde işbirliği toplantıları düzenliyor ve protokollere imza atıyor. Şekerbank, odalara kayıtlı olan ve turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin tüm ihtiyaçları için finansman desteği sağlayacak. Protokol çerçevesinde, bölgede bulunan ve turizm sektöründe faaliyet gösteren tüm işletmeler, yaz sezonuna hazırlanırken gerekli tüm finansman ihtiyaçlarını ‘Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi’ ile karşılayabilecek.

 

Bu haber 2091 kez okundu.
Girişimcilik Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. Megamall 30 mayısta Açılıyor... (2809 kez okundu.) - 28/05/2015
  2. 2. Yemek Kursuna İlgi Büyük (2218 kez okundu.) - 23/02/2015
  3. 3. Şekerbank'tan Alanya turizmcisine Destek (2092 kez okundu.) - 26/12/2014
  4. 4. Alanya Bebeği” de kültür turizmine katkı sağlayacak. (1971 kez okundu.) - 26/12/2014
Facebook Yorumları