Alanya Firma Rehberi
Tobb İl Kadın Ve Genç Girişimciler İcra Komitesi Seçimleri Yapıldı 26/12/2014

Tobb İl Kadın Ve Genç Girişimciler İcra Komitesi Seçimleri Yapıldı

TOBB İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’ ne seçilen ALTSO İl Kadın ve Genç Girişimcilerin isimleri belli oldu. Kurul seçimleri 25 Aralık 2014 Perşembe günü 10:00-16:00 saatleri arasında ALTSO Konferans Salonu’nda yapıldı.

TOBB İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu üyeleri 25 Aralık 2014 Perşembe günü gerçekleşen seçimlerle Antalya İl İcra komitelerinde çalışacak isimleri belirledi.
2.gif
 
Yapılan seçimlerin kesin olmayan sonuçlarına göre TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi asil üyeliklerine; Özlem Öz Kural, Naz Danışman Fenercioğlu, Nurhan Özcan, Aliye Çerağ Özçelik seçilirken, kurulun yedek üyeliklerine ise Ebru Öztan, Hatice Ünsal, Gülseren Özcan, Hatice Eryılmaz seçildi.
3.gif
 
İl Genç Girişimciler kurulu İcra Komitesi Asil üyeliklerine; Aycan Fenercioğlu, Gökay Daşdelen, Hacı Hüseyin Özçelik seçilirken, yedek kurul üyeliklerine de Ahmet Tuncer, Ali Kemal Sözen, Şükrü Müftüoğlu seçildi.
4.gif
 
BAŞKAN ŞAHİN’DEN KUTLAMA
 
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, İcra Komitesi’ne seçilen üyeleri tebrik etti. Kadın ve genç girişimcilerin ticari hayatta daha fazla yer alması gerektiğine dikkat çeken Şahin, “İcra Komitesi’ne seçilen arkadaşlarımı kutluyorum. Girişimcilik ruhunu mümkün olduğu kadar yaygınlaştırmamız, kadın ve genç girişimcilerimizin ticari hayatta daha fazla yer almasını sağlamamız gerekiyor” dedi.

Bu haber 2689 kez okundu.
Ekonomi Kategorisindeki Son Haberler
Facebook Yorumları